Yazılım Tek Bilgisayar

Adres

İnönü Caddesi Sümko Sitesi H4 Blok 3/8 Kozyatağı Kadıköy / İSTANBUL

Web Adres

www.yazilimtek.com

Telefon

05436017610

Mekan Hakkında Bilgi

        Internet’in gücünü kullanarak, kurumların günümüz koşullarında yeni iş fırsatları yaratabilmesi, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmesi ve rakiplerine karşı farklılık yaratabilmesini sağlayacak çözümler sunmak üzere yola çıktık. Yaptığımız çalışmalarda en yeni teknolojileri kullanmayı, çözüme odaklanmayı, düşük riskli ve yüksek değerli projeler geliştirmeyi kendimize ilke edindik. en uygun çözümleri sunabilmek için önce sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı birlikte tespit ettikten sonra en uygun çözüme, en kısa sürede ulaşarak, iş veriminizi arttırmanızda size yardımcı oluyoruz ve Web tasarımı, Yazılım Geliştirme, SEO ve Grafik Tasarım konularında hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Biz Kullanıcı Dostuyuz Özgün tasarımlar, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalar ve benzersiz arayüzlerle akıllı projelere imza atmaktayız.

Dizayn İhtiyaç odaklı tasarım geliştirmeye başlanır.Hedef kitlenizin tespitinden sonra tasarımlarda bu hedefe yönelik renk skalasından gereken renklerle tasarım devam eder.

Plan Tasarım ihtiyaçlarınızı anlayarak başlar.Size özgün tasarımlar için size ihtiyacımız olan soruları sorar ve planlamaya geçeriz.

Bir web siteniz var, onu pazarlamamız gerek.İçeriğe uygun kullanıcıyı çekmek için sosyal ağlar , e-posta ağları üzerinden bu işlemi gerçekleştireceğiz.Arama motoru optimizasyonu(SEO) konusunda size hizmet vermekteyiz.

Arayüz Tasarımı Tasarım konusunda kararlıyız.Sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlamak önceliğimizdir.Uygulama ne olursa olsun kullanıcıya kullanıcı dostu, kolaylık sağlayan bir arayüz tasarımı oluşturmaktayız.